Приїхала до мами в гості
Тихенько в хату я зайшла
Сидить старенька, зажурилась
І все в віконце загляда
Так кожен день чекає мама
Чи хтось відвідає, чи ні
Чи з міста, чи з села приїде
Бо тяжко серцю в самоті
Підходжу ближче, поцілунок,
Ну як ви мамо,що болить
Так ніжно дивиться на мене
Як би дитинко старість зупинить
Роки беруть своє, не можу вже ходити
Болять і руки струджені мої
не можу вже нічого я робити
Все думаю за діти я свої
Як їм живеться,чи вони здорові
Як внуки,правнуки мої
І кожен день чекаю на дорозі
Чекаю я вас діти дорогі
Я знаю ,у вас клопоти, робота
У вас сім'я і все нема коли
Подивлюсь вгору,вниз ,закрию я ворота
Й чекаю діти, а ви знову не прийшли
І як багато зрозуміла я для себе
Яка то святість мамина любов
В молитві молиться за мене і за тебе
А яка мука в самоті чекати знов.
Тож нині прошу, в кого є ще #мама
На день усі турботи залишіть
Спішіть, поки відкрита в неї брама
І поки серденько у грудях стукотить...
©Оксана Дідик
