Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Труднощі навчання: дискалькулія. Практика та досвід роботи
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 8 травня 2023 об 11:37
0 0

Приїхала до мами в гості...

Приїхала до мами в гості

Тихенько в хату я зайшла

Сидить старенька, зажурилась

І все в віконце загляда

Так кожен день чекає мама

Чи хтось відвідає, чи ні

Чи з міста, чи з села приїде

Бо тяжко серцю в самоті

Підходжу ближче, поцілунок,

Ну як ви мамо,що болить

Так ніжно дивиться на мене

Як би дитинко старість зупинить

Роки беруть своє, не можу вже ходити

Болять і руки струджені мої

не можу вже нічого я робити

Все думаю за діти я свої

Як їм живеться,чи вони здорові

Як внуки,правнуки мої

І кожен день чекаю на дорозі

Чекаю я вас діти дорогі

Я знаю ,у вас клопоти, робота

У вас сім'я і все нема коли

Подивлюсь вгору,вниз ,закрию я ворота

Й чекаю діти, а ви знову не прийшли

І як багато зрозуміла я для себе

Яка то святість мамина любов

В молитві молиться за мене і за тебе

А яка мука в самоті чекати знов.

Тож нині прошу, в кого є ще #мама

На день усі турботи залишіть

Спішіть, поки відкрита в неї брама

І поки серденько у грудях стукотить...❤

©Оксана Дідик

Возможно, это изображение 1 человек