Прости нас, моя нене Україно,
За те, що ми тебе не вберегли
Від гаді, що шматує твоє тіло,
Від тих істот, що зраджують тобі.
Свою молитву посилаю в небо,
Щоб Бог твоїх дітей зберіг, зцілив,
Щоб душі вбитих він прийняв до себе,
А грішникам гріхи їх відпустив.
Летять ракети на міста і села,
Від вибухів здригається земля.
Неначе решето, в дірках поля,
А як же хліб? Його ростити треба...
Як жити діточкам осиротілим?
Чи ми колись почуємо їх сміх?
Батькам як жити без дітей своїх?
Від втрат близьких став погляд скам'янілим.
А наші мужні доньки і сини,
Які щодня дивились в очі смерті
І побували в пеклі сатани,
Чи зможуть з пам'яті усе це стерти?
Страшна ціна за мир і перемогу -
Життя людей, скалічені життя...
Вкраїна обера свою дорогу -
Із ВІРОЮ в найкраще майбуття.
23.03.2023
Галина Індиченко