ПРОСТИ НАС, ГРІШНИХ...
Приходить час осмислити прожите,
Зі сторони на себе оглянутись:
Чи похвалити, а чи осудити --
Важливо кожен крок свій осягнути.
Ніхто ще камінь у себе не кинув,
Не часто визнаєм свої помилки,
Зате для інших -- навіть ніж у спину,
Справляти правді вміємо поминки.
І тільки чисте і святе сумління
Нашепче голову в поклоні нахилити,
Знайти у прощенні своє спасіння,
Непримиренного із легкістю простити.
Прости нас, Боже, грішників затятих,
Очисти душу від тяжкої ноші.
Так хочеться і ворогів прощати,
Щоб Твого прощення були ми гожі.
Олеся Жданюк