З прощеною неділею!
Щастя - це прокидатися вранці без болю в душі, тілі та серці.
Щастя - це не чекати того, хто ніколи не прийде, і спокійно відпустити тих, хто хоче піти.
Щастя - це жити сьогоденням, мріючи про краще майбутнє, не озираючись на минуле.
Щастя - це набирати номер і бути впевненим: що там чекають твого дзвінка.
Щастя - це бачити усмішки рідних і безмежно коханих людей.
Це - щастя!
Просте людське щастя!
Бережіть його.
Гарного вам дня, гармонії в душі та серці 🤗
