Дорогі діти! Ось і закінчився ще один навчальний рік, ваш другий рік в школі. Дуже складний та тривожний. Ви, як ніколи, подорослішали за цей рік, стали більш розсудливими та відповідальними. Ще на одну сходинку вище ви піднялися по сходах знань. Ми багато чому навчилися за цей рік, багато створювали проєктів, малювали, конструювали не тільки сидячи за партами в стінах рідної гімназії, а й перебуваючи в різних куточках нашої Батьківщини - України та за її межами - в країнах Європи. Так розпорядилося життя, такі виклики сьогодення.
Давайте пригадаємо скільки цікавого було у нас за цей рік!











Дякую всім вам, моїм учням, вашим батькам за співпрацю, за роботу на уроках (якими б вони не були - очними чи дистанційними), за виконані ( і не виконані) завдання, за створені проєкти та відеоексперименти, за підтримку та довіру!
Всім бажаю мирного неба, сонячного світла, тихих вечорів та безхмарних ранків, веселки в душі та надії в серці! Гарних яскравих канікул! Все буде Україна!