Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 27 травня 2022 о 14:08
7 0

Прощавай наш 2-ий клас! Третій зустрічай всіх нас!

Дорогі діти! Ось і закінчився ще один навчальний рік, ваш другий рік в школі. Дуже складний та тривожний. Ви, як ніколи, подорослішали за цей рік, стали більш розсудливими та відповідальними. Ще на одну сходинку вище ви піднялися по сходах знань. Ми багато чому навчилися за цей рік, багато створювали проєктів, малювали, конструювали не тільки сидячи за партами в стінах рідної гімназії, а й перебуваючи в різних куточках нашої Батьківщини - України та за її межами - в країнах Європи. Так розпорядилося життя, такі виклики сьогодення.

Давайте пригадаємо скільки цікавого було у нас за цей рік!

0300zdy8-5d3d-940x445.jpg0300zdy9-60c1-940x507.jpg0300zdya-0ac9-940x445.jpg0300zdyb-5080-422x892.jpg0300zdyc-f398-940x445.jpg0300zdys-62c2-364x769.jpg0300zdyt-d897-940x445.jpg0300zdyu-1d38-940x445.jpg0300zdxi-eb09-715x339.jpg0300zdzd-b5f0-344x727.jpg0300zdxs-66ea-940x445.jpg

Дякую всім вам, моїм учням, вашим батькам за співпрацю, за роботу на уроках (якими б вони не були - очними чи дистанційними), за виконані ( і не виконані) завдання, за створені проєкти та відеоексперименти, за підтримку та довіру!

Всім бажаю мирного неба, сонячного світла, тихих вечорів та безхмарних ранків, веселки в душі та надії в серці! Гарних яскравих канікул! Все буде Україна!

Читайте також: