Пробіглась Осінь вранці по траві,
По листі шурхітливім у лісочку,
Дістала фарби з торби золоті,
Підмалювала дубові сорочку.
Багрянцем згаптувала комірець
І жолуді поклала у кишеньку.
Й помчалась швидко з вітром навпростець,
Тепла ще понесла в садочок жменьку.
Ще хоче притулитись до вишень
І обійняти яблуньку безлисту,
Яка красою тішила щодень,
Вдягала хустку чарівну, барвисту.
Пробіглась Осінь вранці по траві,
По росах срібних, кришталево-чистих.
Всі чари приховала в рукаві.
Торкає ніжно до гілок безлистих.
Оксана Козак
30.10.2025