Опубліковано 20 лютого 2022 о 01:33
1 0

Про проведення уроків з медіаграмотності.

З метою формуванню навичок медіаграмотністі, критичного сприйняття інформації, протидії маніпуляціям, усвідомлення цінності високоякісної інформації, 17 лютого вчителі гімназії долучилася до проведення всеукраїнського уроку з медіаграмотності, рекомендоване Міністерством освіти і науки України.

Для проведення всеукраїнського уроку з медіаграмотності вчителі гімназії скористалися власними розробками навчальних матеріалів, створених під час впровадження Всеукраїнського експерименту «Створення системи шкільної медіаосвіти на основі принципів наскрізного навчання», а також методичними розробками розміщених на онлайн-платформах: національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр», Академія української преси тощо. «Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені указом Президента від 14 лютого 2022 року», зауважила керівниця національного проєкту з медіаграмотності "Фільтр" Валерія Ковтун.