За легендою Одіссей зі своїми моряками спускався в підземне царство - Аїд. Щоб хоч щось бачити в непроглядній темряві, вони несли в руках смолоскипи, які покидали, вибравшись назад на землю. Саме з цих факелів за переказами і виросли прекрасні квіти - флокси.
♡♡♡