Вихованці гуртків "Сувенір" та "Калейдоскоп", міста Марганець, щіро вітають всіх з Великоднім святом ! Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес!

