Опубліковано 2 травня 2021 о 21:24
3 0

Поздоровлення з Великоднем!!

Вихованці гуртків "Сувенір" та "Калейдоскоп", міста Марганець, щіро вітають всіх з Великоднім святом ! Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес!

0200y9os-f29b-940x561.jpg0200y9ov-06db-488x372.jpg