Дехто з нас любить поскаржитися на життя – родичам, друзям або в соціальних мережах. А інші вважають за краще мовчати, немов проблема зникає, якщо про неї не говорити.
Нас приваблюють щасливі люди: вони підіймають нам настрій і викликають бажання бути схожими на них. Тому ми самі часто боїмося розповідати про свої негаразди і намагаємося удавати, що все в порядку.
Ми не пропонуємо вам терміново почати сіяти негатив і скаржитися без причин. Але все-таки конструктивно ділитися важливими речами, що з вами відбуваються, потрібно. І ось чому:
Тільки так ви можете отримати підтримку
Іноді потрібна порада, іноді — реальна допомога, іноді вам просто необхідно виговоритися, щоб полегшало. Головне, щоб люди розуміли, чого саме ви хочете, щоб знати, що вони можуть для вас зробити.
Тримати все в собі шкідливо для здоров'я
Смуток, гіркота, біль, відчуття самотності і розгубленості просто «з’їдять» вас зсередини, якщо не виговоритеся. Ваші близькі повинні знати, що з вами відбувається.