Опубліковано 9 квітня 2020 о 18:44
2 0

Пошиття масок учнями 3 класу.

Учні 3 класу Яцьківського НВК(Іванець В. і Іванець О.) під час дистанційного навчання,разом зі своїми батьками,шиють маски для мед.працівників Васильківщини! Умнички! ПИШАЮСЯ ВАМИ! ТАК ТРИМАТИ!