Стрічка блогів
0
Учні 3 класу Яцьківського НВК(Іванець В. і Іванець О.) під час дистанційного навчання,разом зі своїми батьками,шиють маски для мед.працівників Васильківщини! Умнички! ПИШАЮСЯ ВАМИ! ТАК ТРИМАТИ!