Попереду чекає ще Голгофа,
Розп'яття й біль на людському хресті,
Але тепер - заквітчана дорога
В короткому й стражденному житті.
Він ще живий! В смиренні і покорі,
В'їзджає на ослі в Єрусалим,
Вітає натовп голосно надворі,
Та вже тавро злочинця кладе Рим.
Таких тут почестей ще небувало,
Небачений тріумф з людських осанн,
Йому так жити залишилось мало,
Невдовзі безліч ше отримає він ран.
Відступляться за кілька днів всі друзі,
Спаде вінець терновий на чоло,
І Господу, що відданий нарузі,
Хтось Списом Долі вдарить під ребро.
Завіса розірветься в Божім Храмі,
Земля здригнеться вихором світів,
Помре Ісус, на доль людському зламі,
Святий, серед розбійницьких хрестів.
Ще не влилися каплі крові в Чашу,
І зрада з уст Іуди не прийшла,
І хоч у нього вже так мало часу,
Та ще багато для людей тепла.
Ще кілька днів залишилось до смерті,
І люди славлять ще усі Христа,
А він ,принісши їм себе у жертву,
Віддасть безцінний скарб - своє життя.
Осанна! Ще возноситься над світом,
До ніг лягають пальмові гілки,
Зоріє Слово непорочним цвітом,
Ще не стоять при гробі вояки...
Olena Kindratyszyn