ПОМІЖ НОСИЛОК - ПЛАЩАНИЦЬ...
Кричу з слізьми у неба вись:
Ісусе Христе, відгукнись!
Ти був розп'ятий за весь світ!
Дивись - вкраїнський гине цвіт
За віру, землю, за свій рід!
Довкола лиш кривавий слід,
Щоденні втрати рвуть серця,-
Ісусе Христе, клич Отця!
Я перед Богом паду ниць
Поміж носилок- плащаниць,
Де з ран синів стікала кров,
Де дзвони б'ють з усіх церков.
Моїй молитві в унісон
Посохле листя сипле з крон
На вмить обірване життя,
Де оберегом вишиття.
Та що не день- чиясь труна
І мрій обірвана струна...
Спини, спини, спини війну -
Життям заплачено ціну!
Здолати нечисть поможи
Й всіх українців збережи!
