Оце так... Зрозуміло, що з плином часу викладачі одними з перших відчувають зміни. Але до блогерства щось я не підготувалась.. Аж смішно. Та ще й слово таке чудернацьке - "блогер" - це ж ті люди, які здатні майже на все аби зловити хайп? Бачила таких, особливо в Instagram. В їх когорту на поспішала.
Але "Порядок підвищення кваліфікації..." + Всеосвіта таки змусили))) Ну що ж, тепер я блогер, але за своїми правилами. І хто зна, може це саме те, що зараз конче потрібно. А як ні - то просто ще один досвід) Най буде!
Вітаю, всеосвітянська блогерська родино!
Тримаємо курс на змішане навчання?
Сподіваємось на краще, але завжди готові до найгіршого найкращого?