ПОДЯКА ГОСПОДУ….
Всевишній, дякую, за смуток і за сміх ...
За кожен день ...-За захід променистий
За спеку, за дощі, морози й сніг…
За весно-цвіт незайманий і чистий…
Спасибі, ГОСПОДИ, за те що бачу світ…
За те, що кожен день стрічаю ранок,
За яблуневий, калиновий цвіт…
За нічні зорі й місяця серпанок…
Я вдячна, ТОБІ ГОСПОДИ, за те,
Що я по твоїй милості старію…
Душа моя і серце молоде…
Я як і в юності і зараз маю мрію…
В своїх обіймах ти мене несеш,
Даєш мені наснагу і терпіння,
Ти вірою сльозу з очей зітреш,
І я зберу розкидане каміння…
Спасибі, БОЖЕ, що прощаєш всі гріхи,
Бо за життя зароблено чимало…
За пройдені й незвідані шляхи,
За зраду, котра серце шматувала…
Довіритись я можу лиш тобі…
Схилившись у молитві на коліна,
Проситиму я щастя не собі…
Для всіх дітей.. -А ще для свого сина…
Благаю, ГОСПОДИ, країну порятуй…
Мою многостраждальну УКРАЇНУ…
Усі благання й молитви почуй…
Бо лише ТИ- НАДІЯ в нас єдина…
