Отримала подарунки! Дуже приємно!
Велика подяка всім організаторам Марафону.
Це - круто, це - креативно, це - наше.
Дякую, дорогі "бджілки-трудівниці"!
Особлива подяка пані Лесі!
Ви - майстерка справи, любите нашу вчительську родину,
патріотка своєї країни, щедра і розумна жінка, любляча мама!
Дякую Вам, наша зірочко!!!