Зараз у педагогічній практиці використовується дуже багато різноманітних методик, прийомів і методів, спрямованих на формування знань і розвиток практичних умінь і навичок учнів. Ми намагаємося вчити дітей по-новому, іти в ногу з часом.
Я вважаю, що ативктивне навчання й критичне мислення є одним із ефективних засіб розвитку соціально адаптованої, творчої особистості, здатної до опрацювання різноманітної інформації, використання набутих знань і вмінь для творчого розв'язання проблем. Спонукаю своїх дітей до креативного виконання завдань. А в умовах дистанційного навчання це допомагає ще й мотивувати учнів. Ось декілька робіт, які сьогодні отримала від свого 11-Б. Тішилася, як мала дитина, що не "зідрали" з інтернету, а створили ВЛАСНЕ. А це головне!!!



Які думки з приводу навчання "по-новому" маєте Ви? Буду рада прочитати поради й відгуки в коментарях.