Пливуть роки..
Проходить повз століття..
А небо тьмяне в траурній журбі. .
Травневий день, а на обличчі слізно..
Ми згадуємо всіх захисників !
Ми не забули ветерани рідні !!!
Як Ви відстоювали наший рідний дім ..
Усім полеглим, в тім кривавім полі..
Приносим шану ...
Низький Вам уклін !!!
Усім, хто в сивинах стоїть ..
І сьогодення тут стрічає !!
Земний уклін.. безмежна вдячність !!!
За гідність, честь та мужність..
І неземну відважність!!!
Ми перед Вами у боргу довічно !
За мирне небо, яке Ви боронили грізно!
За Вашу юність, що пройшла в окопах ..
За сивину, на скронях у Ваші ранні роки..
За ті слова, що так і не сказані..
За тії ночі, що так і недоспані..
За всі рубці, які на Вашім тілі..
За біль пекучий, що в душі навіки..
Ніколи не будем !!!
Назавжди у серцях !!!
Ми вдячні ветеранам за наше майбуття !!!
Автор Кристина Малка