- Мамо!... Мамо!.. Мамо, - дівчинка благала.
- Повернись до мене, я тут на даху! -
...але мама з сумом у воді пірнала,
Братика шукала в водянім виру...
Думала, що зможе витягти з болота
Те, що наробила путінська орда
Та не стало мами..., жити неохота...
- Мамо!... Мамо!... Мамо... Ти в мене одна!!!
- Втратила я тата, він герой, загинув.
У війні рашистській Неньку визволяв
І мене сирітку на цей світ покинув
Слухатися маму дуже наставляв.
- А тепер де дітись? Хто потішить душу?
Хто мене обійме? Що робить тепер? -
Плакала дитина, розривалось серце...
Сльози проливала... і біль душу дер...
____________________


мені болить, я тоже плачу, хоча рядкам слова ці дав...
Автор Ігор Пашко