Піжамна вечірка до дня Святого Миколая
Ведуча 1.
Добрий день,шановні гості,
Добрий день,малята.
Закінчилась швидко осінь,
Лине зимнє свято.
Свято світле і барвисте,
Гостя,що із Раю-
Завітало в село й місто
Свято Миколая.
Ведуча 2
Сьогодні,мої милі друзі,
Довгоочікувана зустріч з мріями та подарунками.
Свято дитинства і щедрості,на яке щорічно чекають наші вихованці.
От і нині малеча з самого ранку виглядає Миколая,аби отримати подарунки,а ще наші діти підготували до свята піжамну вечірку,аби показати,як вони люблять його,які вони слухняні,та талановиті.
Дійові особи: Кіт-діджей ,Лінь,Святий Миколай,зірочки,Сова,Кажан,Їжак.
Атрибути:Чарівна паличка ліні,посох Святого Миколая,по два ліхтарика для зірочок,декоративні подушки.
ЗАПРОШЕННЯ ДО КАЗКИ
(діти одягнені в піжами заходять до музичної зали,сідають півколом на подушки. Звучить «Тема мрії» А.Рибникова з кінофільму «Гагарін. Перший у космосі»,вибігають зірочки.
Зірочки(по черзі)
Ми,зірочки яскраві,
Спустилися з небес,
Всіх просимо ласкаво
На вечір із чудес!
Мелодія чудова
Лунає тут і там.
У нічку цю казкову
Не спиться діточкам!
Танок «Зірочок»(З ліхтариками).
Діти (по черзі)
Миколая з нетерпінням
Діти всі чекають,
У віконечко над вечір
Разом виглядають.
Та невже він завітаю,
А ми будем спати?
- Пропоную не лягати,
Миколая зустрічати,
Ще й вечірку у піжамах
На честь свята влаштувати!
Танок «З подушками»
Чари Ліні
Звучить «Соната №14(«Місячна»)Л.Бетховена. Непомітно для дітей заходить Лінь.
Лінь
Миколая тут чекають?
Ще й танцюють і співають?
Я,як Лінь,скажу вам певно:
Вся затія ця – даремна,
Бо потрібно всім малятам
Лиш одне – байдикувати!
Татам – мамам помагати?
Ні! Лиш у смартфонах грати,
Всенький день відпочивати
Ну і,звісно ж,спати,спати…
(Наближається до дітей,змахує «чарівною паличкою».Діти позіхають,сідають на подушки,(Засинають).
Шари –вари,тінь- телінь…
Нападе на всіх хай лінь!
Всіх ледачими зроблю,
До подушок приліплю.
Миколай ось завітає,
А його тут не чекають!
Ото буде сміху
Ліні на потіху!
(Лінь іде.Виходять діти – «зірочки».світять ліхтариками).
Зірочки (по черзі)
Сплять ліниві діти.
Що ж тепер робити?
Не буди вечірці.
Сумно кожній зірці…
Хай на наше свято
Прийдуть хоч звірята!
(зірочки йдуть)
НІЧНІ ГОСТІ
(Під-реп музику заходять Кіт-діджей,,Сова,Кажан,Їжак.)
Сова
Птаха незвичайна я!
Ніч – подруженька моя.
Спать до ранку не лягаю,
Скрізь літаю,всіх лякаю.
Кажан
Ти лягаєш? Не сміши!
Як це робиш?Покажи!
Я ось крилами тріпочу,
Жах на всіх нагнати хочу!
(Кажан та Сова лякають один-одного).
Їжак
Дивно,кликала нас зірка,
Завітати на вечірку.
А тут сплять-сопуть усі…
Мабудь,час лягти й мені
У сплячку зимову…
А-а-а(позіхає),
Посплю чудово…
(моститься біля якоїсь дитини. Заходить Зірочка)
Зірочка (Будить Їжачка)
Гей,не спи,вставай мій друже!
Лінь підступна й хитра дуже
Тут,в кімнаті,побувала,
Діточок усіх приспала.
Сова
Котику,грай гучніше!
Стане в хаті веселіше.
Кіт-діджей
Станьмо у коло!
Вечірку почнемо,
Лінощі всякі та сон прожинемо,
Нумо з діджеєм в таночок вставайте,разом з тваринками рухи вивчайте!
(Кіт-діджей та тварини виконують ритмодекламацію «Зимовий рєп»діти по черзі прокидаються,підспівують та підтанцьовують).
Діти
Ми збиралися не спати,
Миколая зустрічати.
Але Лінь здолала нас-
Ми поснули всі ураз.
А якщо вона,
Знов у гості завітає?
Не захочемо читати,
Малювати,прибирати.
Будем байдики ми бити
І нічого не робити…
Засумує Миколай,
Не поїде у наш край…
Кіт-діджей
Щоб уникнути халепи,
Лінь ви відганяйте репом.
І робіть всі добрі справи
Для душі,а не для слави.
Усі виконують «руханку «Хвилинка добра»
Діти (по черзі)
Через поле,через гай
Йде до діток Миколай.
У білесенькій торбинці
Він для всіх несе гостинці.
Від Святого Миколая
Я даруночка чекаю,
Не стулю всю нічку очі
Бо який він знати хочу.
Святий Миколаю,
Прийди до нас з раю,
Принеси нам дари
Кожному до пари.
Цукерки смачненькі,
Булочки пухкенькі,
Книжечок багато
Читати у свято.
Пісня «Миколай»
Вітання Миколая
Святий Миколай
Доброго дня.любі діти!
Можу я тільки радіти:
Лінь всі гуртом ви прогнали,
Чемно на мене чекали,
Тож подарунки тримайте-
І пісню про мене заспівайте!
Усі разом виконують пісню «Подарунки Миколая»
Святий Миколай
От настав прощатись час,
Залишаю вже я вас.
Будьте добрі й завжди щирі,
Живіть в злагоді і мирі.
Мамі й татку помагайте,
Менших себе не чіпайте,
Знов прийду я через рік
На велике, світле свято.
З миколаєм вас, малята! 