17.10.20р., Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки разом з Українським державним хіміко-технологічним університетом, провели для випускників шкіл міста Кам’янське "Пікнік професій на свіжому повітрі". На заході були присутні: представники факультетів університету, які розповіли школярам про спеціальності університету, специфіку їх опанування, сучасну лабораторну базу і надали пояснення щодо перспектив працевлаштування після закінчення університету; викладачі коледжу розповіли про спеціальності які можна здобути на базі коледжу, надали інформацію щодо умов вступу та важливості підготовчих курсів що працюють зараз в коледжі, окреслити перспективи подальшого навчання в університеті; роботодавці, висловили свою неухильну позицію щодо зацікавленості у всебічній співпраці з коледжем та університетом, де зазначили, що сьогодні, освіта молоді має бути практично орієнтована та запевнели присутніх випускників шкіл, щодо забезпеченості їх першим робочим місцем, після закінчення навчання. І ще, який пікнік без смаколиків та приємної музики! Всіх присутніх на заході співробітники коледжу пригостили смачним пловом та узваром. Як сказав директор коледжу Сергій Бажан, подібні заходи, це традиція коледжу.
"... Ми гостинна та дружня родина, яка поєднує інтереси своїх студентів, територіальної громади міста та роботодавців. Ми прагнемо розвитку та все робимо для успіху нашого, Українського державного хіміко-технологічного університету і коледжу, який є його структурним підрозділом. Разом з університетом, ми створили коледж нового типу, в якому можна отримати будь-яку спеціальність університетського рівня".
