Це я про "піджару" тему - КОРОНАВІРУС...
Тисячі представників нашого виду продовжують впевнено стверджувати, що вірус - це вигадка політиків, створена для підвищення медійної популярності і зміцнення свого авторитету, як достойних можновладців...
Але головне не це. А те, що такі "люди" спонукають (скоріше агітують) не піддаватись "істерії" і "паніці" шляхом ігнорування умов карантину. І в них виходить((( Провокування безвідповідального відношення сусідів та знайомих на місцях їхнього проживання, а я кажу про села і малі міста, створює сприятливі умови для спалаху від всім відомого збудника.
Тому і бачимо, як наслідок, підвищення числа хворих і, відповідно, загиблих.
Дивно таке :
-під час початку фіксації загиблих від вірусу населення України спокійно ігнорує
-під час введення штрафів за недотримання карантину - порожні вулиці і по три маски на кожну людину
Тобто, напрошується висновок, що 17000грн > здоров'я українця?