Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

11 липня 2023 о 22:07
5 0

Підтримайте мене в конкурсі "Педагог-новатор 2023"

Вітаю всіх!

Цього року вирішила взяти участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі для вчителів "Педагог-новатор"👩‍🏫. Прошу ознайомитися з моїми конкурсними матеріалами в номінації "Зорепад педагогічної майстерності", які мають номери 76 та 77, та оцінити їх.

Будь ласка, перейдіть за покликанням: мої роботи під номером 76 та 77. Далі натисніть на синю підкреслену назву, а потім ліворуч угорі - на скачати дистанційно - це завантаження (воно обов'язкове й зараховується під час підбиття підсумків). Так можна зробити лише один раз з одного акаунта.

За бажання після перегляду залиште коментар щодо актуальності, новизни тощо.

Згадувати прізвище конкурсанта в коментарях не можна: "Педагог-новатор" анонімний.

Покликання (їх 2!) додаю нижче.

Будь ласка, підтримайте мене в конкурсі! 🙏

⭐ № 76 Нетрадиційний урок з теми «Повторення вивченого з теми «Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія». Екскурсія Донеччиною. 5 клас. Українська мова.

https://testportalua.com/load/rozrobki_urokiv/netradicijnij_urok_z_temi_povtorennja_vivchenogo_z_temi_fonetika_grafika_orfoepija_orfografija_ekskursija_donechchinoju_5_klas_ukrajinska/5-1-0-2156

⭐ №77 Презентація до уроку з теми «Обставина як другорядний член речення. Тренувальні вправи». 5 клас. Українська мова

https://testportalua.com/load/prezentaciji/prezentacija_do_uroku_z_temi_obstavina_jak_drugorjadnij_chlen_rechennja_trenuvalni_vpravi_5_klas_ukrajinska_mova/7-1-0-2157

Завчасно дякую!

Читайте також: