...........Оповідання 
Ернеста Сетона-Томпсона
............"Лобо - володар Курумпо" -
це розповідь: про захоплююче полювання
на зграю сваільця Лобо; про жорстоку
боротьбу людей із зграєю сірих вовків;
про вірність розбитого, але нескореного серця: про могутнього
володаря Курумпо; про пригоди вовчої зграї на чолі з кмітлтвим
вожаком Лобо.
1. Чому старого сірого вовка називали "Володар Лобо"?
2. Чому він ніколи не нападав на людину?
3. Чому в ущелині Курумпо з"явився техаський мисливець Теннерей?
4. Що помітив мисливець, коли оглядав капкани, викриті Лобо?
5. Як Бланка потрапила у сталеві лабети?
6. Як Лобо відплатив за смерть Бланки?
7. Як Лобо потрапив у пастку?
8. Чому Лобо не став кликати свою зграю на допомогу?.
............................................До вашої уваги...............................................