Мабуть у кожного вчителя є своє педагогічне кредо. А якщо його ще немає, то можна скористатися ось деякими з них.
Якщо щось і варто робити то лише те, що прийнято вважати неможливим.
Оскар Уальд
Освіта – найвизначніша з усіх земних благ, але тільки тоді, коли вона найкращої якості, інакше вона абсолютно марна.
Р. Кіплінг
Те,що я чую, я забуваю.
Те,що я бачу.я трішки пам'ятаю.
Те.що я чую,бачу й обговорюю,я починаю розуміти.
Коли я чую,бачу,обговорюю й роблю.я набуваю знань і навичок.
Коли я передаю знання іншим,я стаю майстром
«Щоб вести дітей за собою, необхідно самому рухатися, не зупиняючись
„Education makes people easy to lead, but difficult to drive, easy to govern, but impossible to enslave” Henry Peter Brougham
Optimism is the faith that leads to achievement, nothing can be done without hope and confidence”
„The heart of education is the education of the heart”
„У кожній дитині є сонце… Тільки не треба його гасити.”
Сократ
„Гарний лише той учень, у якому ще не вмер учень.”
„…Любов дарована дітям нашим,
Повернеться вишневим квітом,
А слово,що впаде на добру ниву,
Розбудить розум і відчинить вікна
У безмежний простір 20 століття!”
Н.Ф.Маринович
„The highest result of education is tolerance.”
Hellen Keller
„Якщо проблему можна вирішити, не варто про неї турбуватися. Якщо проблема нерозв’язана, турбуватися про неї безглуздо.”
Далай Лама