Педагогічна спадщина Василя Олександровича Сухомлинського навіть через 105 років, є актуальною та широко використовується у роботі педагогів. Мудрий педагог вважав, що діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка , фантазії, творчості. Педагоги ДНЗ №1 "СОНЕЧКО" впроваджують ці слова у свою роботу. Як доказ цього було проведено цикл заходів:
- малювання за твором В.О. Сухомлинського "Лялька під дощем";
- інтегровані заняття з використанням творів В.О. Сухомлинського "Бо я-людина", "Зустріч з казкою", "Все починається з добра";
- настільний театр "Петрик, собака і кошеня"
- ляльковий театр "Що таке щастя?" за оповіданнями В.О. Сухомлинського.
Дитячі очі сяють від радості та щастя. Тож кредо В.О. Сухомлинського: "щоб у дитячих очах загорілись промінчики, ти повинен запалити в собі сонце", є також кредом наших педагогів.



