Розважальне патріотичне шоу "Я люблю Україну" сьогодні знімали в ОЗО "Васильківська гімназія №4".
За правилами, трохи адаптованими для нашої школи, три команди змагалися у відповідях на різноманітні питання з історії України, культури, традицій, географії, туризму та інших областей.
Швидко минули сім раундів гри, цікавими були і музичні конкурси, та найнапруженішим, найемоційнішим виявився фінал гри, до якого команди добралися з різними результатами.
У фіналі гравці могли розраховувати не тільки на свої знання, ерудицію та інтуїцію, а й на щасливий випадок.
Звичайно, перемагають дружні і згуртовані команди.
Щиро дякуємо Збройним Силам України за можливість вчитися і розважатися.



