Опубліковано 5 грудня 2022 о 09:38
3 0

Парникові гази в атмосфері необхідні

Всі ми знаємо про те, що парникові гази надмірно небезпечні для атмосфери – вони викликають глобальне потепління клімату. Вчені по-різному підходять до питання обмеження викидів парникових газів в атмосферу. Деякі ідеї здаються фантастичними. Наприклад, вчені працюють над “оживленням” мамонта, які за їхнім задумом повинні відновити пасовища в Арктиці.

Однак, зовсім без парникових газів на Землі теж було б некомфортно. Справа в тому, що вони поглинають сонячну енергію і рівномірно розподіляють по поверхні Землі. Без них на більшій частині земної кулі було б занадто холодно, а в екваторіальній зоні, навпаки, була б нестерпна спека. Таким чином, атмосфера містить ідеальний склад газів для комфортного життя, і його зміна загрожує серйозними наслідками.