Єдиний пам’ятник національній валюті можна було побачити в центрі Донецька. Величезна монета стола прямо біля входу до одного з міських банків. Цікаво, що весь час “гривня” крутилась, символізуючи нескінчений рух грошей та капіталу. З’явилась вона в 2005 році. Але через відомі події на сході в 2014 монету було демонтовано.
