В рамках Місяця кібербезпеки пропоную учням та батькам ознайомитися з пам’яткою «Безпечний Інтернет» , яка нагадує усім про важливість обережної поведінки у цифровому середовищі.
Бережіть себе!
Пам’ятка «Безпечний Інтернет» не є авторською , матеріал взято з мережі.