Пам'ятай
Пам'ятай їх такими, як є,
Пам'ятай їх такими, як були...
У вітрах небо світлом снує -
Пам'ятай, щоб віки не забули.
Пам'ятай їх засмагле щодня,
Запах тіла покритий туманом...
Кров застигла, заквітла броня
У молитві святій капеланом.
І зостанеться смак
Недоспіваних сліз над синами,
Там зійде пишний злак,
Доторкаючи неба вустами.
Там зомліють сніги,
В леті весен, у дні журавлинім,
І сумні береги
Захолодять свій спогад єдиний.
Але ти пам'ятай
Їх такими, як були ще вчора,
У війни запитай:
- Чом домівки наповнені горем?
В небі вічність снує -
Пам'ятай їх такими, як були,
І такими, як є -
Пам'ятай... Щоб віки не забули...
Світлина з інтернету