Опубліковано 1 березня 2024 о 16:05
9 0
1 5

Освіти немає, а Всеосвіта є

Всеосвіта працює із сотнями вчителів. Щомісяця ми робимо виплати по десяткам договорів. В нас немає жодного випадку, щоб ми не виплатили автору його гонорар. Протягом тільки останнього року ми виплатили таким авторам 961 715,08 грн.

На скріні спілкування з авторкою, яка принижує мене через те, що протягом 10-ти днів я не перевірила її роботи, які раніше я попросила виправити проставивши коректно нумерацію завдань. Оскільки ця авторка одразу почала писати мені на загал, я вирішила прояснити цю ситуацію.

0600rgni-0bf9-637x864.jpg0600rgnj-427f-560x655.jpg

Ця авторка раніше працювала з іншою менеджеркою та протягом останніх років регулярно отримувала гроші за свою роботу.

Далі більш розлого про все.

Якість подання роботи цієї авторки мене категорично не влаштовує. Але ми все одно робимо їй виплату, бо це Всеосвіта. І при цьому ця авторка принижує мене не маючи жодного підґрунтя для образ, ми завжди виконуємо свої зобов'язання. Вона робить роботу, ми за це оплачуємо.

Спочатку авторка хотіла, щоб я перевірила половину роботи і оплатила за половину. Я пояснила, що так робити не можна, я перевірю всю роботу і оплата буде по договору за всю роботу. Потім виявилося, що якість виконаної роботи вимагає банальних виправлень ну і в результаті я не навмисно зачепила ЕГО вчительки, адже хто я така, щоб критикувати її роботу.

1.
Авторка подала свою роботу в форматі, коли я не могла розібратися в нумерації завдань. Завдань 15, а закінчувалося останнє на 5. Я попросила виправити це, авторка обурилася. Я також звернула увагу авторки на дотримання академічної доброчесності в підборі ілюстрацій. Це вимоги з якими я працюю щодня і вчу так працювати своїх менеджерів.

2.
Авторка обурилася, що я не відповідала їй протягом 10-ти днів (з 19 по 29 лютого). Так, не відповідала і завжди за це перепрошую. Бо зараз моя менеджерка пішла в декрет, нову ми не встигли знайти, хоча ми досі шукаємо. Ба більше, я щиро зізнаюся, що не плекала бажання спілкуватися з цією авторкою. Це той випадок, коли я попросила переробити роботу, робота була не дороблена і мені просто не було що перевіряти. Я розумію ваше обурення, що не відповідала протягом 10-ти днів, але і відповідати не було про що, ми ж не у школі, давайте ви будете цінувати мій робочий час і відправляти на перевірку реальні роботи, а не однесеньке завдання. Це звичайний Вордовський файл з вимогою нормально проставити нумерацію, я ж навіть не просила створити реальний тест. Це банальні базові вимоги, які чітко сформульовані. Тести у нас створює окремо менеджер, просто дайте нормальний список завдань. Навіть картинки ми потім оновлюємо.

3.
Я дійсно не маю педагогічної освіти і ані трохи не соромлюся про це говорити. Вибачте, але хіба без освіти я не маю права вказувати вам на неправильну граматику??? Хіба не маючи педагогічної освіти я не маю права вимагати базову якісну підготовку завдань за які доброчесно та регулярно плачу гроші? І зверніть уваги, я без освіти не створюю сама завдання, я наймаю спеціалістів і чесно плачу за це гроші.

4.
Авторка дуже помиляється говорячи, що її роботи не перевіряють інші менеджери. Я плачу за її 7 тестів 2800 грн, я не вважаю, що це мало. Далі я плачу менеджерам за додавання цих тестів в систему, за перевірку цих тестів у системі, за програмування та дизайн олімпіад, за менеджерський супровід всього цього протягом сезону. Це в результаті солідні кошти і я по вашому не маю права вимагати проставити нормальну нумерацію, щоб іншому менеджеру, який буде додавати цей тест у систему було банально зручно це робити без плутанини де питання, а де відповідь?

5.
Вчителька має 23 роки стажу, працює у Харкові. Менеджерка запевнила мене, що ця вчителька робить нормальні завдання. Але мене не влаштую більше таке «Нормально». Я хочу, щоб у моїй команді і менеджери, і автори працювали добре! Я взагалі не розумію, чому вимога відредагувати завдання викликала таке обурення.

6.
Останній тиждень я кілька разів писала в компанію Дісней. Є питання щодо авторського права, яке я хочу роз'яснити, адже працюю з цим щодня. Лише уявіть, Дісней надає відповідь протягом 8 тижнів. Навіть не два тижні, не 10 днів як я цій вчительці, а 8 тижнів, що дорівнює очікувати відповідь понад 50 днів. Уявіть, якби я обурилася на Дісней за таку комунікацію. Чомусь я поставилася з розуміння і мені відповідає навіть не власник, а звичайний менеджер.

Ця авторка агресивно почала сперечатися зі мною через останню оплату, які я сказала що виплачу навіть не перероблюючи завдання, бо я елементарно не хочу більше співпрацювати з нею. Всі ці роки значить проблем не було, а тут раптом вона заявляє, що без нагадування наш бухгалтер не зробить їй оплату??? Наш бухгалтер ще вчора отримала від мене вказівки все оплатити та закрити з нею будь-яку співпрацю.

Якщо людина публічно мене звинувачує, я мушу винести це в публічне поле. Я не хочу, щоб інші люди підігрівали свою цікавить необґрунтованими плітками. Я розумію, що вам не подобається мій характер, моя вимогливість, мій нарцисизм, проте я така як є і інша б не побудувала Всеосвіту зробивши цей проєкт винятково прозорим та доброчесним брендом, який так муляє очі мастодонтам освіти.

П.С. За цю роботу авторці вже все виплатили.