Дякую Всеосвіті за вебінар "Освітній процес в умовах світової пандемії Covid-19"
Пропонований вебінар допоміг мені, як вчителю, розібратись в питаннях як організувати навчальний процес в нових реаліях та який алгоритм дій взяти на озброєння на період карантину.