...Освяти Небесний Отче, кошик фронтовий.
В нім тепло рідного дому, в ньому біль німий.
В ньому писанка і паска з мозолястих рук,
Оберіг, любов і ласка, і полин розлук.
Обійми Небесний Отче під покров солдат.
Хто за правду й волю в руки, взяли автомат .
Захисти Небесний Отче, ці життя юначі,
Збережи ,не дай пропасти...
А як же іначе ?
Дай же їм, Небесний Отче, мужності і сили,
Щоб сокОлів ясночолих, війна не скосила .
Дай АнгЕла Охоронця , тай на кожну днину,
Святий Отче вбережи їх в тяжку хвилину .
Збережи Всевишній Боже все воїнство мужнє.
У котрого сильний дух і гетьман Залужний .
Дай їм Боже в боротьбі трофеї здобути,
Не чуже... А лишень наше, втрачене, вернути .
Дай в нерівній боротьбі , ворога здолати .
І тебе, Святий Ісусе ,повік прославляти !!!



15.04 .2023.С.Онуляк - Мінтенко.