Ось і пролунав срібним передзвоном Останній дзвінок у нашій школі. Він сповістив учителів, учнів та їхніх батьків, що почалися канікули. Усі учні, крім випускників, уже можуть насолоджуватися відпочинком. В учнів, які закінчили 9 клас, попереду ДПА, тому їм не варто розслаблятися, а просто необхідно зібратися, повторити вивчений матеріал і скласти іспити. Бажаю всім успіхів!
Учитель української мови та літератури.