Опубліковано 26 травня 2019 о 14:51
0 0

Останній дзвоник у Худиківській школі

Ось і пролунав срібним передзвоном Останній дзвінок у нашій школі. Він сповістив учителів, учнів та їхніх батьків, що почалися канікули. Усі учні, крім випускників, уже можуть насолоджуватися відпочинком. В учнів, які закінчили 9 клас, попереду ДПА, тому їм не варто розслаблятися, а просто необхідно зібратися, повторити вивчений матеріал і скласти іспити. Бажаю всім успіхів!

Учитель української мови та літератури.