Ми змогли! 🔔 Такий важкий, але цікавий рік. Всі ці діти - герої. Кожного дня спускатися до укриття і продовжувати навчання. Працювати без світла, але з посмішкою бігти до школи.
Інколи мені здавалося, що мій клас не боїться нічого. І це була правда. Дякую, що допомагали мені бути відважною.
До зустрічі у 2 класі❤




