Опубліковано 5 вересня 2023 о 14:24
0 0

Останній дзвоник в 1-А

Ми змогли! 🔔 Такий важкий, але цікавий рік. Всі ці діти - герої. Кожного дня спускатися до укриття і продовжувати навчання. Працювати без світла, але з посмішкою бігти до школи.

Інколи мені здавалося, що мій клас не боїться нічого. І це була правда. Дякую, що допомагали мені бути відважною.

До зустрічі у 2 класі❤

05005cdd-abd0-940x627.jpg

05005cdb-be80-940x625.jpg

05005cda-2202-940x625.jpg

05005cd9-aa44-940x625.jpg

05005cd8-3d26-720x960.jpg