Опубліковано 15 жовтня 2020 о 20:33
4 0

ОСНОВИ ДИЗАЙНУ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ. ПРАКТИКУМ

Брала участь у семінарі. Дуже корисно та цікаво. Багато дізналась про те як правильно оформлювати дидактичні матеріали використовуючи основи дизайну, композиції, поєднання кольорів. Молодий лектор доступно розказав які є програми, як з ними працювати. Щиро дякую. "Всеосвіта" як завжди найкраща!

02007uz8-07df.png