Завдяки вебінару "Основи дизайну" для педагогів.я ознайомилась з основами оформлення та дизайну демонстраційних матеріалів; поділитися практичними порадами з власного професійного досвіду. Я одержала знання і розуміння алгоритмів оформлення роздаткових та цифрових матеріалів,усвідомлення переваг використання правильно оформлених демонстраційних матеріалів; вміння використовувати принципи композиції та колористики на практиці.
Щіро дякую за інтересний вебінар!