Опубліковано 23 жовтня 2020 о 19:48
2 0

Осінні канікули!

Ось і настали осінні канікули!!!

Як добре! З'явилась можливісь не бігти на роботу, не читати повідомлення від батьків, не перевіряти зошити. Як добре повільно випити каву, непоспішаючи йти на роботу, навколо помічати чарівні зміни в природі, любуватися барвами осені, чути шарудіння листя під ногами. Ось і настав невеликий відпочинок, щоб набратися сил для зустрічі з дітьми. І знову втілювати в класі свої ідеї, розробки і просто вчити, бути поруч! Бути там, де кличе серце, де тобі добре!!!