Опубліковано 11 листопада 2025 о 23:10
13 0
5 2 3

Осінь золота минає... Оксана Козак

Осінь золота минає,

Холод в ліс вже заглядає.

У лісочку всі звірятка

Утепляють свої хатки.

Шишки білочка збирає,

У дуплі своїм складає:

І горішки, і гриби,

Й інші осені дари.

Їжачок зарився в листі,

Наче ковдрою ним вкрився.

Буде спати до весни,

Бачити солодкі сни.

Вже ведмідь встелив барліг,

Не страшить мороз і сніг,

Нагуляв удосталь жиру,

Перебуде він цю зиму.

Змінить зайчик шубку сіру

На пухкесеньку і білу,

Щоб сховатись між снігів

Від лисичок і вовків.

Мишка все підготувала,

Взимку щоб не бідувала,

В неї зерен повний міх.

Хай іде пухнастий сніг!

Лиш лисиця в лісі цьому

Довіряє вовку злому.

Разом будуть полювати,

Взимку здобич виглядати.

В лісі стало тихо-тихо.

Вже зима морозом диха.

Звірі зиму зустрічають.

Хай сніжинки прилітають!

Оксана Козак

09.11.2025