Осінь ходить ще надворі,
Простеляє килими.
Вже берізки стоять голі
І безлисті явори.
Ще дуби тримають крону,
Наче велетні-князі.
Вже зима спішить до трону,
З нею подруги усі:
Хуртовини, завірюхи,
Сніговиця, заметіль
І сніжинки, наче мухи,
Які линуть звідусіль.
Скоро вже зима накриє
Білим пухом всі поля.
Ковдри теплі ще пошиє,
Щоб зігрілася земля.
Стане все, неначе казка,
Справжнє диво-дивина.
Будь же чемною, будь ласка,
Вся громадо лісова!
Оксана Козак
12.11.2025