Опубліковано 12 листопада 2025 о 15:21
12 0
5 1 2

Осінь ходить ще надворі. Оксана Козак

Осінь ходить ще надворі,

Простеляє килими.

Вже берізки стоять голі

І безлисті явори.

Ще дуби тримають крону,

Наче велетні-князі.

Вже зима спішить до трону,

З нею подруги усі:

Хуртовини, завірюхи,

Сніговиця, заметіль

І сніжинки, наче мухи,

Які линуть звідусіль.

Скоро вже зима накриє

Білим пухом всі поля.

Ковдри теплі ще пошиє,

Щоб зігрілася земля.

Стане все, неначе казка,

Справжнє диво-дивина.

Будь же чемною, будь ласка,

Вся громадо лісова!

Оксана Козак

12.11.2025