Опубліковано 17 жовтня 2023 о 08:12
13 0
1 1 2 1 2

Осінь

Твоя кава гірчить, чуєш, Осене?

То суцільний ковток полинý.

Навіть кухлик стоїть набурмосений,

калатаючи ту рідину.

А мені би кориці, хоч дрібочку..

Чи сироп з карамельних грушòк.

Чи зефіру пухнастого скибочку,

щоб солодкий сьорбнýти ковток .

Ти усе роздала, мабуть, Осене?

Тільки кава і сіль, кардамон...

Весь коньяк випив Жовтень непрошений.

Чорнобривці лишив хоч... Барон!

І гірчать в безнадії невинно

хризантеми, полин і димū.

І на серці так дивно, шипшинно...

Листя стелить свої килими.

Вип'єм кави. З гірчинкою, Осене?

По ковточку. Смакуєм життя.

Що там кухлик, старий, набурмосений.

Він не тямить нічого. А я?

18.10.2022

Людмила Галінська