Опубліковано 12 жовтня 2023 о 08:01
11 0
1 2 1 2

Осінь

...Ця осінь...

Як дар Всевишнього ,

барвиста, врожайна і тепла,

Але ж бо...

тривожна і зранена,

медово - гірка і зтерпла.

Багата плодами спілими і грушами жовтобокими ,

І сливами, також зливами, що плачуть й течуть потоками.

І вітром легеньким і променем отим, що цілує палко ,

І дні, що котяться колесом,

за ними і сумно, і жалко.

Ця осінь...

туманами вкрита

загоює болі і рани,

Ще бабине літо не випите,

й калиною стигне багряною.

І п'ю, я її до денця, медово - гірку насолоду,

І тулю ії до серця,

Як скарб , як з небес нагороду .

09.10.2023.

С.Онуляк - Мінтенко.

🙏🍂🍁🍁