Опубліковано 8 жовтня 2023 о 09:03
11 0
2 2 2

Осінь

Сіла на порозі кароока Осінь.

Натрусила листя. Гарно! Не пройти...

А за нею вітер -- плаче і голòсить,

трусить грушу-дичку, аж риплять гілкú.

Вона не зважає. Бавиться намистом.

І мене чекає, хоче щось сказати.

Зачекай, чаклунко. Як змету все листя,

то прийду до тебе, сядем коло хати.

Будем гомоніти. Вже давно знайомі.

І хоч зовсім різні, стали не чужі...

Жовте пале листя, як карткú в альбомі,

трохи постаріло... А ми ж молоді?

Ми, як та калина. Що нам тії зúми?

Що вітри колючі? Хай собі метуть...

Трохи коси сиві... І все меньше гриму...

Та душа ж квітуча? Душі теж цвітуть...

Усміхнулась Осінь. Віддала намисто.

То мені, на пам'ять про її прихід.

Підмела все листя. Стало чисто-чисто.

І забрала в торбу кілька сивих літ...

05.10.2022

Людмила Галінська