Опубліковано 16 травня 2023 о 09:37
0 0

Ось тут жили, ось тут ходили. Сиділи мирно, пили чай.

Ось тут жили, ось тут ходили.

Сиділи мирно, пили чай.

Ось тут столи, а там могили.

Тут нині пекло, там вже рай.

Прифронтові забуті села.

Поодинокі хутори.

Понищені святі джерела,

Побиті градом явори.

І здичавіле всюди поле.

І дикі коні й кабани.

О, доле-доленько, о доле,

Чому ж похилені тини.

Чому ж ці гаспиди раюють,

А в пеклі мирні. Ну чому.

Чому іуди нас цілують

І шлють одну лише чуму.

Хто їх зупинить, допоможе.

Хто дасть невільнику води.

Ну хто, ну хто, скажи нам, Боже.

Кругом диявола сліди.

Руїни всюди і каміння.

Побита цегла, бите шкло.

Одне на цілий світ моління

Й безлюдне, фронтове село.

Г.Потопляк.

Возможно, это изображение цветок