Усім привіт! Хочу поділитися з Вами декількома дидактичними іграми для дітей віком 4-5 років.
1. Що в кошику?
Мета: познайомити з фруктами, уточнити їх назви, колір, форму, смакові якості.
Устаткування: кошик з натуральними фруктами або муляжами.
Хід. Дорослий поодинці дістає фрукти з кошика і описує їх: «Яблуко кругле, червоне. Яблуко солодке, соковите, смачне. Яблуко можна є». Дитина допомагає дорослому розповідати про фрукт, потім пробує його на смак.

2. "Заховай м'ячик"
Мета: формування навику розуміння прийменникових конструкцій.
Устаткування: м'яч
Хід: Дитині пропонують виконати дії з м'ячем по вказівці дорослого: "Поклади м'яч на стілець, під стілець, за стілець, біля стільця" і так далі Після цього дитина може сама проводити дії з м'ячем, коментуючи їх.

Чи сподобались Вам ігри? Напишіть будь ласка в коментарях, чи залучали б ви дітей до таких ігор?