Ось і розпочались осінні канікули !!!
На превеликий жаль ми в класі не встигли присвятити осені жодного творчого уроку. А все через те, що я хворіла на COVID -19.
Та ми з дітьми вирішили відкрити онлайн-вернісаж. І показати один одному осінь. Таку осінь, якою кожен бачить. Для фантазії ми не ставили жодних перешкод: можна було малювати олівцями, фарбами, робити аплікації з паперу чи природного матеріалу.
І ось що у нас вийшло...

















