Стрічка блогів
0
Вперше цього року прохожу підвищення кваліфікації. І усе для мене нове.Вперше були курси, і вперше дистанційно. Вперше відкрила для себе світ вебінарів. А тепер ще й марафон. Мені дуже цікаво.