Сьогодні, 20 серпня, працівники будинку культури та учасники колективів «Криниця» та «Криниченька» взяли участь у відео-семінарі на тему «Охорона та популяризація нематеріальної культурної спадщини як відповідь на виклики сучасності».
На конференції директор будинку культури Віталій Моргун виступив з доповіддю та презентацією на тему «Нематеріальна культурна спадщина Підгородненської ОТГ» .
Також учасники семінару мали змогу послухати народні та козацькі пісні у виконанні Народного фольклорно-етнографічного гурту «Криниця» та колектива-супутника «Криниченька».
Організатором семінару стала Дніпропетровська обласна рада з управлінням культури, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
У відео-семінарі також взяли участь заступник голови обласної ради Адамський А.П., керівники управлінь та відділів виконавчого апарату обласної ради, начальник управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації, представники громадських організацій ЮНЕСКО та міжнародні фасилітатори.
Ангеліна Овсієнко