«Ой, весела в нас зима! Веселішої нема!» повторювали слова М. Рильського другокласники. Сніг, що випав в місті, покликав на прогулянку усіх. Хлопчики і дівчатка весело каталися на санчатах, грали у сніжки, бігали, підіймаючи сніг у повітря, наче справжні зимові чарівники. А ще, проявляючи творчість і фантазію, ліпили сніговиків. Снігові чоловічки вийшли різними: великими і маленькими, з приладдям і без нього, з посмішкою і без неї. Але скільки щастя принесло їх створення дітлахам! Ох і весела зима!
А вранці сніг почав танути .....